ART / Oil paintings / Litograph 14556301
nr 1455 6301
LITOGRAPH
signerad Callo. Signed, numbered 15/15, dated 68, "Småland". Image dimensions: 22x21, outer dimensions including frame: 52x40,
signerad Callo. Signerad, numrerad 15/15, daterad 68, "Småland". Bildmått: 22x21, yttermått inklusive ram: 52x40 cm
SEK 100
Monday Mars 21 2022
at 20:25:54
20/3 10:21:32